• BIST 108.489
  • Altın 152,547
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 4 °C

5 ekim pazartesi günlük burç yorumlarınız - 5 ekim aslan yengeç balık burç yorumu

5 ekim pazartesi günlük burç yorumlarınız - 5 ekim aslan yengeç balık burç yorumu
5 ekim pazartesi günlük burç yorumlarınız - 5 ekim aslan yengeç balık burç yorumu detayları haberde. Bugün günlerden 5 ekim pazartesi. En güncel burç yorumlarını haberatesi.com.tr’den okuyabilirsiniz. Bugün hangi burçlar kendisini nasıl hissedecek, neler

5 ekim pazartesi günlük burç yorumlarınız - 5 ekim aslan yengeç balık burç yorumu detayları haberde. Bugün günlerden 5 ekim pazartesi. En güncel burç yorumlarını haberatesi.com.tr’den okuyabilirsiniz. Bugün hangi burçlar kendisini nasıl hissedecek, neler yaşayacak. Tüm merak edilenleri buradan okuyabilirsiniz. 25 ekim pazartesi 2015 burç yorumları ne olacak? Balık burcu olanlar ne yaşayacak. 5 ekim pazartesi burçların yorumlarını haberatesi.com.tr farkıyla okuyun.

Güne boşlukta başlayan Ay öğlen 12:25’de Balık burcuna geçecek. Duygusal ve hassas enerjiler manevi ve ruhsal konulara ilgimizi arttırabilir. Çevremize karşı daha duyarlı davranabilir, ihtiyacı olanlara yardım edebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Neptün ile kavuşunca sezgilerimiz ve sanatsal yaratıcılığımız daha da güçlenebilir. Geçmiş üzüntülerimiz ve takıntılı duygularımızı gözden geçirebilir, kırgınlık, öfke ve kin gibi zararlı olanlarını şifalandırabiliriz. Kendimizi ve başkalarını affetmek, geçmiş olayları bağışlamak için uygun bir gündeyiz.

Yay burcunda ilerleyen Mars ve Koç burcundaki Uranüs arasında oluşacak üçgen açı enerji ve motivasyonu çok arttıracağı için riskli hareketlerden uzak durmalı, spor ve fiziksel hareketlerle enerjimizi dengelemeye çalışmalıyız. Özellikle trafikte aşırı hız ve kontrolsüz tavırlar sorun yaratabilir.

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Gezegeniniz Mars burcunuzdaki Uranüs ile üçgen açı yapıyor. İçiniz kıpır kıpır ve coşku dolusunuz. Seyahat etmek, değişik yerler görmek ve hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlanmanız mümkün. Bilinçaltınız da çok hareketli…Size yol gösterecek ilginç rüyalar görebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Yakın dostlarınızla bir araya gelmeyi tasarlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Kalabalık sosyal ortamlara dahil olmak ve büyük gruplarla faaliyetlerde bulunmak günün ana konuları olabilir. Sanat ve spritüel etkinlikler özellikle ilginizi çekebilir

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Duygularınız ve sezgileriniz davranışlarınızda çok etkili olabilir. Aile toplantılarına katılabilir, yardımınıza ihtiyacı olan aile büyükleri ile ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan eğlenceli vakit geçirmek adına ilginç davetler de gelebilir.Onlara da zaman ayırabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün uzun bir yolculuk planı konuşmalarınız içerisinde yer alabilir. Bu yolculuğa gitmek istediğiniz kişiyle bir tarih belirleye çalışabilir, ulaşım ve organizasyon için güvenilir firmaları soruşturmaya başlayabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Çevrenize karşı çok duyarlı olabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Yardıma ihtiyacı olan biriyle ilgilenmek ve bir hayır kurumuna bağış yapmak manevi yönünüzü de güçlendirebilir. Aşk hayatınız romantik bir karşılaşma veya davetle renklenebilir

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Yakın arkadaş ve akraba çevrenizdeki kişilerle kurduğunuz ikili ilişkilere daha fazla önem verebilirsiniz. Gün içerisinde bireysel değil aile ortamındaki planlara göre hareket edebilirsiniz. Eşinize daha duyarlı ve yumuşak davranmanız mümkün. Kısa geziler yapabilir, romantizm yaşayabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün arkanıza yaslanıp keyfinize bakmak, sadece size keyif veren şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sıcak bir banyo, cilt bakımı, ayak masajı mükemmel hissetmenizi sağlayabilir. Partnerinizin sürpriz gezi planlarını birlikte değerlendirebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Hayal aleminde olduğunuz aşırı duygusal bir gündesiniz. Sezgileriniz çok güçlendiği için nerdeyse aklınızdan geçen her şey gerçek olabilir. Bu nedenle düşüncelerinizin pozitif olması çok önemli. Aşk hayatınızda yoğun beklentiler içerisinde olabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde romantizm güçlenebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün, vaktinizi eviniz ile ilgili gelişmeler veya aile içi ilişkilere ayırabilirsiniz. Akrabalarınızı sosyal faaliyetlere davet edebilir, uzun saatlerinizi kendilerine ayırabilirsiniz. Çocuklarla keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Uçak seyahati yapmanız mümkün.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, iletişim ve haberleşmede yoğunluk olmasını bekleyebilirsiniz. Bu iletişim ve haberleşme trafiğinin arasında sürpriz duyumlar da alabilirsiniz. Bunlar sizi oldukça keyiflendireceklerdir. Yaratıcılığınız çok yüksek; edebiyat ve müzikle ilgili ciddi çalışmalar yapabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Hızlı ve hareketli bir gün geçirebilir, kalabalıklar arasında olabilirsiniz. Bonkör yönünüz ön planda olacağı için yardım faaliyetlerine katılabilir, bağış yapabilirsiniz. Çevreniz tarafından çok takdir edilebilirsiniz. Alacağınız ani bir teklifle süpriz bir geziye katılabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Çok etkileyici ve çekicisiniz, girdiğiniz ortamlarda tüm gözler üzerinize çevrilebilir. Çevrenizdeki kişilerin aklınızdan geçenleri uygulamak için seferber olduğunu hissedebilirsiniz. Kariyerinizde yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan maddi desteği ailenizden almanız mümkün.

AYLIK YORUMLARINIZ >>

Koç burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekim tarihinde venüs başak burcunda seyrine başlayacak. İkili ilişkilerde anlaşmaya açık olduğumuzun göstergesi. İş ortamındaki beraberliklerde ince eleyip sıkı dokuyoruz. Karşı tarafın tepkisine bakacağız. Yalnızsak birlikte olacağımız insanın daha titiz ilgili olmasını istiyoruz. 10 ekimde Kuzeydüğüm Başak burcunda aktif olacak. Bu bir tekamül süreci. İnsanlığın gelişim basamağıdır. Verimli ve sağlıklı olmanın öneminin farkına varmalıyız. Vesveseli ve endişeli davranmamalıyız. İyi bir çalışma ortamımız olacak. Disiplinli ve planlı çalışın. Beslenmenize dikkat edin. 13 ekim Terazi burcunda Yeniay oluşacak. İkili ilişkilerde ve hayata balkış açımızda da anlaşmaya gönüllü olduğumuz bir dönem. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiniz olabilir. Problemler varsa çözüme kavuşacaktır. 23 ekimde Güneş-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Mali anlamda rahatlamak istiyoruz. Finansal ilişkileriniz de kendiniz düşünüyorsunuz. Kendi çıkarlarınız biraz daha ön olanda. İlişkilerde de dikkatli hareket ediyorsunuz. İş birlikleri ve ortaklıklarda miras durumlarında haklarımıza bakıyoruz. 27 ekim tarihinde Dolunay Boğa burcunda oluşacak. Parasal konulara bir hayli düşkünüz. Bilinç altımız da kiler ortaya çıkabilir. İşimizden elde ettiğimiz geliri önemsiyoruz. Hak ettiğimizi kazanıyor

muyuz? Boğalar bunlara bakıyor. Hakkımız almayı değerlerimize sahip çıkmayı önemsiyoruz.

Boğa burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekimde venüs başak burcunda aşk evinizde seyir halinde olacak. İkili ilişkilerde ince eleyip sıkı dokusak da bu daha verimli bir ilişki yaşamak adına yapıyoruz. Sıkı çalışıyoruz. Bende varım diyoruz. Sağlığımızı da düşünüyoruz. Evlatlarımızın iyi yetişmesi için endişeleniyoruz. Bazı haberler alabilirsiniz. Gerekli gereksizleri ayırıyoruz. 10 ekimde Kuzeydüğümü başak- balık burç akslarında etkin olacak. Bu bir tekamül süreci. İleriye dönük hedefleriniz deki konuları da içeriyor. Kendinize güvenerek bunları yoluna koyabilecek adımları atmalısınız. Her zaman alttan alan taraf siz olabilirsiniz. Artık restorasyon sürecindesiniz. Kendinizi ifade edebileceğiniz durumlarda en üstte olacaksınız. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Çalışma hayatında her şeyin yerli yerinde olmasını istiyoruz. Dikkat ettiğimiz nokta çalışma hayatı. Biraz sağlığımıza özen gösteriyoruz. Aynada kendimize bakarak toparlanmalıyız. Mali konularda güçlü dostluklar olabilir. 23 ekimde Güneş-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Güçlü bir partnere ihtiyaç duyuyoruz. Saman altından su yürüten insanları sevmiyoruz. Dürüstlük bekliyoruz. Ancak bizde partnerimizin yanında olmalıyız. 27 ekimde boğa burcunda dolunay oluşacak. Eviniz ve aileniz kendinizle ilgili konularda ince eleyip sıkı dokumalısınız. Güvende olduğunuzu hissetmelisiniz. Zorlayıcı bir dolunayda değilsiniz. Kendinize hakim olduğunuz güven duyduğunuz zaman kişisel anlamda yere sağlam basıp basmadığınızı anlayacaksınız.

İkizler burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekim tarihinde venüs başak burcunda yuvanızda etkili olmaya başlıyor. Kendinizi mutlu hissetme anlamında bir gözden geçirme hali. Ailevi problemler varsa bunlar bu dönemde çözülebilir. Problemlerimiz sakin bir şekilde konuşarak çözebiliriz. Kendimizi rahat hissettiğimiz alanlara yöneleceğiz. Huzur ve güven arıyorsunuz. Bunları bulduğunuzda mutluluğa ulaşacaksınız. 10 ekim tarihinde kuzey düğümü başak balık aksında etkili olacak. Bu bir tekamül süreci. Bu gelişimin yoludur. Ailevi konular da ve iş hayatımızda önemli tüyolar da bulunuyor. Evimiz ailemizle ilgili konularda ince eleyip sıkı dokuma hali etkili olabilir. Hem ailemizi önemseyeceğiz hem de kendimize bakacağız. Tatlılıkla güzellikle hareket edeceğiz. İş hayatında pes etmek yok. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Aşk evinizle ilgili konularda da etkili. Bir aşkın evliliğe dönüşmesi evliliklerdeki problemlerin çözüme kavuşması mümkün. Yalnız olanlar aşka kapılarını açabilirler. Umut ederek bekliyoruz. Şans kapımızda olabilir. Oldukça olumlu bir yeni at. 23 ekimde güneş akrep burcunda çalışma hayatında etkili olacak. Kendimizi verimli hissetmek mali anlamda kendimizi doyurmak istiyoruz. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Gıdamıza özen göstermeliyiz. Birilerinin tuhaf oyunlarını çok fazla irdelemeyelim. 27 ekimde boğa burcunda dolunay oluşacak. Huzur ve emniyet duygusu ön planda olacak. Problemlerimizi düzeltebildiysek bu yeni ayda aradığımız huzuru bulacağız. Duygularımızın ortaya çıkacağı bir dönem olacak. Anlaşmalı ve dengeli bir şekilde hareket etmeliyiz

Yengeç burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekim tarihinde venüs başak burcunda seyrine başlıyor. Çevremize dikkat ediyoruz. Bire bir ilişkimiz olan insanları ince eleyip sıkı tutuyoruz. Bu dönemde akıl ve zihin bize destek olacak. Henüz anlaşmaya varamadığımız durumları gözden geçireceğiz. Belki yeni bir çevreye dahil olmak isteyebiliriz. Problemlerimizi çözüme kavuşturmalıyız. 10 ekim de kuzey düğümü başak burcunda etkili olacak. Çevre ilişkilerinden eğitim hayatımıza kadar her konuda önemli bir dönem. Bir tekamül süreci. Yakın çevre ile ilişkilerimiz ele alacağız. Kendimiz geliştirmekten korkmamalıyız. Güven duygumuzu ayakta tutacağız. Sıkı ve planlı çalışın. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Ailevi konularda mali alanda etkili olacak. Ev için huzur ve ahengi bulacağız. Belki bir değişim olabilir. Evdeki güveni ve güzelliği yeniden elde edeceksiniz. Güzellik ve bakım anlamında kendinizi gözden geçirin. Artık sizde önemlisiniz. 23 ekimde güneş akrep burcunda seyrine başlıyor. Sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz. Liderlik gücünüz. Değerleriniz ön planda olacak. Problemleriniz varsa aşk hayatınızda partnerinizin de aynı ilgiyle size yaklaşmasını istiyorsunuz. 27 ekim de yeni ay boğa burcunda oluşacak. Bu ileriye dönük hedefler demek. Hedeflerinizi gözden geçirmeli yeteneklerinizi sorgulamalısınız. Bu dolunayda istediğimiz sonuçları alamadığımız işler nedeniyle kendimiz huzursuz hissedebiliriz. Bu durumda restorasyon sürecine gitmeliyiz. İşimizle ilgili konularda topluma açılmalısınız. Değerlerinizi korumalı ve muhafaza etmelisiniz.

Aslan burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekimde venüs parasal kazanç evinizde seyrine başlıyor. Bu dönemde ileriye dönük hedefler yapılabilir. Girişim anlamında yeni ortak ve teklifler sizi bulabilir. Tanıdığınız birileri size yardımcı olabilir. Yeni bir iş gündeme gelebilir. Dengeli ve ahenkli olmaya gayret etmelisiniz. 10 ekim tarihinde kuzey düğüm başak balık aksında etkili olmaya başlayacak. Mali konular üzerinde kıymetli bir dönem. Tekamül süreci olarak görebiliriz. İnce eleme sıkı dokuma hali olacak. Mali konularda geçmişe dair yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız. Yanlış ortaklardan ve işlerden uzak durmalıyız. Altından kalkamayacağımız borçlara girmemeliyiz. Kendi paramızı kazanmalıyız. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Çevre, aşk hayatı veya çocuk sahini olma anlamında oldukça olumlu. Gerekli desteği bulacağız. Endişelendiğimiz konular aydınlanacak. 23 ekim tarihinde güneş akrep burcunda seyrine başlayacak. Ailevi konularda etkili olacak. Evimizde kavga gürültü istemiyoruz. Evde bir yenilenme restorasyon olabilir. Ailenin mali yönden ilerisi için gelişimi olacak. 27 ekim tarihinde boğa burcunda dolunay meydana gelecek. İş konuları çok kıymetli. Kariyer anlamında toplumsal ilişkilerimizi önemsiyoruz. Değerlerimiz çok kıymetli. Hiç kimseye laf söyletmiyor. Kazanmak huzur bulmak ve işimizde yükselmek istiyoruz. Bu dolunayda yeni bir işe adım atabiliriz.

Başak burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekim tarihinde venüs burcunuzda seyrine başlıyor. Bu yılki venüs başakta çok fazla bir şeyleri irdelememize gerek yok. Akıl zihin yoluyla her şey mantıklı bir şekilde çözülebilir. Artık ilişkilerde maddi ve manevi anlamda kuvvetli açıdan kişiler karşımıza çıkacak. Bütçemiz dengeye oturuyor. 10 ekimde kuzey düğüm burcunuzda seyrine başlıyor. Bir ucu balıkta bir ucu ise sizde. Bu bir tekamül süreci. Bu dönemde bazı tüyolar var. Kendi adınıza istediğiniz beraberlikleri ön plana alabilirsiniz. Kendinize güveninizin artması gerekiyor. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayabilecek güçtesiniz. Geçmişten dersler çıkarmalısınız. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşuyor. Parasal konuların müjdesi bir yeni ay olacak. Yeni bir ve taşınabiliriz. Mali gücümüz yükseldiği için yeni kararlar alabiliriz. Biraz para ve ailevi konular ön plana çıkacak. 23 ekimde güneş akrep burcu seyrine başlayacak. Çevre ilşkileri üzerinde durulabilir. Gücünüzü ispat etme kendinizi gösterme ortaklıklara bakma yakın akrabalarımız değerlendirme konusunda oldukça kıymetli. Enerjimizi nereye odaklamamız gerektiğini bildiğimiz bir dönem olacak. 27 ekimde dolunay boğa burcunda oluşacak. Eğitim hayatından işe ticari konalra kadar geldiğimiz son noktaya bakmamız gerekiyor. Ev ve yerleşim mesleleri mali konuları halledebileceğimiz bir dönem olacak. Başka bir şehirde başka bir işin de simgesi olabilir. Kendinize güvenmekten kaçınmayın. Analiz sıkı çalışma ve disiplinli çalışmak sizi göreviniz.

Terazi burcu ekim ayı burç yorumları

8 Ekim tarihinde venüs başak burcu seyri devreye giriyor. Venüs başakta olduğu zaman hep bir endişelenme kuşkulanma hali vardır. Ancak su seneki geçişinizde içiniz rahat olsun yöneticisi merkür burcunuzda seyir ediyor. Sizler için artık canlanma zamanı. Problemlerinize zihninizde giderebilirsiniz.Akıl mantık ve bakış açısı sizinle birlikte. 10 ekimde kuzey düğüm başak balık düğüm aksının yön değiştirmesi. Düğümler her zaman bir tekamül sürecidir. Ruhun gelişmesi için, bu dünyada odaklandığı alanlarda kendi güveninin gelmesi için, bilinçaltımızda biriktirdiklerimizi daha çözümleyebilmek ve doğru manada değerlendirebilmek için endişelerimizi gözden geçirmeliyiz. Öz güven duygumuzu restore etmek gerekiyor. Güzelliğimize ve sağlığımıza önem vereceğiz. Problemlere karşı pes etmek yerine bunları çözümlere kavuşturmalıyız. 13 ekimde burcunuzda Yeniay oluşacak. Çevremize kendimizi ifade etmemiz anlamında bir restorasyon süreci olacak. Çevremize karşı bakış açımız değişebilir. Yeni bir hayata başlayabiliriz. 23 ekimde güneş akrep burcu seyrine başlayacak. Mali konularda dikkatli olmamız gereken bir dönem. Paranın iktidar anlamındaki leziz duygusuna varıyoruz. Biraz çıkarlarımızı düşünüyoruz. Biraz kendimize itina gösteriyoruz. 27 ekim tarihinde boğa burcunda bir dolunay oluşacak. Arka planda ilişkileri gözden geçirme ve paylaşımın adil olup olmadığına bakma yönünde önem taşıyor. Teraziler sahiplenilmek korunmak istiyorlar ancak bunun bedelinin ağır olmasından yana değiller. İnceledikleri pürüzlerin düzelmemesi durumunda bu dolunayda başkalarına güle güle diyebilirler. İlişkilerde dürüst davranmalıyız. İnatlaşmamak son derece önemli. Atacağımız adımlarda ilerisi için pürüz çıkıp çıkmamasının üzerinde duruyoruz.

Akrep burcu ekim ayı burç yorumları

8 Ekim tarihinde venüs başak burcunda seyrine başlıyor. İleriye dönük hedeflerimiz ve umutlarımızın sağlıklı bir şekilde işlerliğine önem veriyoruz. İstediğimiz adil bir paylaşım. Grup içerisinde yaptığımız çalışmalara karşı takdir duygu bekliyoruz. Bağlam içerisine olduğumuz insanları gözlemleyip haksızlıkları görebiliyoruz. Dengeli mi dengesiz miyiz ayaklarımız yere basıyor mu? Bu dönemde bunlara bakıyoruz. 10 Ekimde Kuzey düğüm başak geçişi olacak. Bu bir tekamül süreci. Nasıl bir dünyada yaşıyoruz. Vatanımız, toprağımız, sosyal ilişkilerimiz, planlarımız, projelerimiz. Artık zevklere, aşklara kafayı takmıyoruz. Bizim istediğimiz tamamiyle toplum içinde kendimizi tanıtmak. İşimizle, ortaklarımızla sıkı çalışma dönemi başlıyor. Güçlü olup kendimize güvendiğimiz zaman 18 aylık süre sonunda toplumsal alanda başarıya ulaşacağız. 13 Ekim tarihinde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Bu dönemde parasal konularda güvende olmak istiyoruz. Rahat etmek istiyoruz. Yaptığımız işe göre gelirimiz olsun istiyoruz. Endişelerimizden kurtulmak istiyoruz. Alacaklarımız vereceklerimizi bilmek istiyoruz. 23 ekim de güneş akrep burcunda seyrine başlayacak. Güneş akrep burcunda gücün işaretçisidir. Dış dünyada kendi imajımızı kuvvetlendiriyoruz. Bütün enerjimizle gücümüzü kanıtlıyoruz. Yeni bir yaşa adım atarken daha da olgunlaşıp, bilgeleşiyoruz. 27 Ekim de dolunay boğa burcunda oluşuyor. Memnun olmadığımız ortaklıklarımız bu dönemde bitebilir. Duygusal bir ilişkimiz var ve niyetimiz ciddiyse partnerimiz güven veriyor mu buna bakmalıyız. Partnerimize güvenmek istiyoruz. İlişkiden tat alabiliyor muyuz bunu sorgulayacağız. Eğer bunlar olmazsa artık çeki düzen verme vakti gelmiştir diyerek kendi isteklerimizi ön plana alacağız. Çünkü ileriye dönük düşünüyoruz. Dolunay ileriye dönük olmayan her şeyin bitişi demektir.

Yay burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekim tarihinde venüs kariyer evinizde seyrine başlıyor. Artık ileriye dönük hedeflerimizi yerli yerine oturttuğumuz bir dönemdeyiz. Bu sırada bir iş girişimleri olursa venüs başakta bunları inceleyeceğiz. İşimizden kariyerimizden toplumsal hayatımızdan ne derece memnunuz bunları süzgeçten geçireceğiz. İlişkilerimize önem vermeli acil kararlar almamalıyız. 10 Ekim tarihinde kuzey ve güney düğüm başak balık aksında yol almaya başlıyor. Düğümler tekamül sürecidir. İnsan gelişen bir varlıktır ve elbette sorunlar yaşayacaktır. Ancak kuzey düğüm ile verilen tüyoları izlersek gelişerek huzur ve güvende olacağız. Kariyer hayatımız ve ev yaşantımız bu anlamda ön plana çıkıyor. Bizi zorluyan knularda pes etmek yerine bu sorunlarla yüzleşiyoruz. Eleştiriyi bırakmalıyız. Gereksiz her şeyi yaşamımızdan ayıklamalıyız. İşimize sahip çıkmalıyız. 13 ekim tarihinde Yeniay terazi burcunda oluşuyor. Hedeflerimizi belirleme ve kendimizi ifade etme anlamında sağlam kararlar vereceğimiz endişelerimizden kurtulacağımız bir dönem başlıyor. Mücadeleye devam ettiğimiz zaman yeni tekliflerle karşılaşabiliriz. 23 ekimde güneş akrep burcunda seyrine başlıyor. Problemlere odaklanıyoruz. Çıkarlarımızı gözetiyoruz. Sağlıklı bir şekilde inceleme yapıyoruz. Daha esnek düşüneliyiz. Geçmiş meseleleri kafamıza takmıyoruz. Bu dönemde kendimizi restore ediyoruz. 27 ekimde boğa burcunda dolunay oluşacak. Çalışma hayatımızla ilgili konularda öenmli. Mali durumumuza bakıyoruz. Huzur ve güven arıyroruz. Belki ortaklıklarımızı sonlandırabiliriz. Alacak ve vereceklerimiz inceliyoruz. Sağlığımıza biraz daha önem veriyoruz.

Oğlak burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekimde venüs başak burcu seyri başlıyor. Kendimizi ifade etme dışa yansıtma ilişkilerimizde ki restorasyonlara önem vermeliyiz. Yeni iş değişimleri, eğitim, ticaret gibi meselelerin düzgün olmasını istiyoruz. Gelişimin arzusundayız. Yeniliklere açık olmalıyız. Tekliflerin artık ve eksilerini anlayabilecek yapıdayız. 10 Ekim de kuzey düğüm aksı başak ve balıkta etkili olmaya başlıyor. Gelişim yolunun ifadesi dış dünyaya açılmaktan geçiyor. Oğlaklar artık daha etkin ve fark edilir olacaklar. Oğlakların kendine güveni artacağı bir dönem. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Yeni iş görüşmeleri olabilir. Nezaketimizin kıymetinin bilinmesi durumu olacak. Yeni ay venüsle birlikte bize güzellikler getirecek. Kendinize güvenmeli dış dünyaya açılmalısınız. 23 ekimde güneş akrep burcunda olacak. Sosyal ortamlarda gücünüz artacak. Güç arkadaş ve insanlardan destek görebilirsiniz. 27 ekimde boğa burcunda dolunay oluşacak. Aşk hayatımızı, kendimize olan ifademizi, ilişkilerimiz gözden geçirmeliyiz. Verimli olanı görmek istiyoruz. Yeni yolar keşfedebilir mutlu olabiliriz. Gerçek güzellik sizinle buluşabilir. Adalet ve hukuk sizden yana olacaktır.

Kova burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekimde venüs başak burcu seyri başlıyor. Mali konular, iş ortaklıkları özel hayatımızı irdeliyoruz. İşlemeyenleri hayatımızdan çıkartıyoruz. Adalet duygumuz bu dönemde bizi çok etkiliyor. Her şeyi restore edebilecek güce kavuşuyoruz. Bu geçiş bu sene çok etkin olacak. 10 ekimde kuzey düğüm başak balık aksında olacak. Bu bir tekamül süreci. Bu gelişimin rolü. Mücadele ve zorluklara karşı mali konularda etkili olacak bir dönem. Artık dostumuz düşmanımızı bilmemiz gereken bir dönem. Finansal konularda dikkat etmeliyiz.Bu dönemdeki tüyoları dinlemeliyiz. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak.Yeni işler gelebilir. Yeni hedefler belirlenebilir. Toplumsal hayatta adımızı duyurmak belli gruplar içinde yer almak istiyoruz. Yeni dostluklarımız olabilir. 23 ekim de güneş akrep burcunda seyrine başlıyor. Kariyer hayatıyla ilgili konularda önemli. Enerjimizi harcayacağımız alan iş hayatımız olmalı. Finansal anlamda dikkatli oluyoruz. 27 ekimde dolunay boğa burcunda olacak. Hem özel hayat hem ailevi ilişkilerde hemde vatanımızda güvenlik istiyoruz. Ev hayatımızda işimizde artı ve eksileri gözden geçireceğiz. Evden çalışıyorsak getiri ve götürüleri inceleyeceğiz. Dolunay geldiğimiz son noktayı görmemizi sağlayacak.

Balık burcu ekim ayı burç yorumları

8 ekim tarihinde venüs başak burcunda seyrine başlıyor. Sevdiğimiz kişinin bizi eleştirmesine bu dönemde izin vermiyoruz. Bizi sorgulayan iş ortaklarımıza karşı sesimizi çıkarıyoruz. Balıklar bu dönemde haksızlığa gelemiyor ve karşı duruyorlar. Merkür terazi ile gerçekten adil bir partner bize gülümseyebilir. 10 ekim tarihinde kuzey düğüm başak burcunda seyrine başlıyor. Bu bir tekamül süreci. Balıktaki güney düğüm öğrendiklerimiz anlamına geliyor. Balılar artık kül yutmuyorlar. İyi niyetinizi başkalarının kullanmasına izin vermiyorsunuz. Bizi eleştirenleri eleştirme vakti geldi diyoruz. Kimseyi idare etmek zorunda değiliz. Partnerlerimizin yanlışını söylemeliyiz. 13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşuyor. İş ortaklarımız daha dikkatli seçiyoruz. Çıkarlarımızı ön plana alarak onları korumaya alıyoruz. Partnerimizden huzur ve güven bekliyoruz. İş hayatında daha baskın olmak yönünde adım atıyoruz. 23 ekimde güneş akrep burcunda seyrine başlıyor. Dış dünyada kontrol ve güç kazanma anlamında kendi fikrimize uygun insanlar kazanma anlamında etkili. Dışarıdan gelen müdahalelere dur diyoruz. Öç duygumuz oluşabilir. Uzaklardan güzel haberler alabilirsiniz. 27 ekimde Dolunay boğa burcunda oluşacak. Eğer yeni bir çevre oluşumu, yeni bir girişim varsa son noktayı göreceğiz. Artı ve eksileri yan yana koyacağız. İkili ilişkilerde ince ince hesaplar yapacağız. Sağlıksız olanları hayatımızdan çıkartıyoruz. Gidene güle güle diyoruz. Adil ve hakkaniyetli düşünmeliyiz.

Bu haber toplam 468 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Haber Ateşi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.