• BIST 108.489
  • Altın 152,547
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 4 °C

2 Ekim işte Benim Stilim kim elendi (DİDEM AKIN) kimdir veda etti

2 Ekim işte Benim Stilim kim elendi (DİDEM AKIN) kimdir veda etti
1 Ekim İşte Benim Stilim 28. bölüm kıyafetleri ve puanları - eleme potasına giren yarışmacılar detayları haberde. İşte Benim Stilim All Star yarışması 28.bölümü ile 1 ekim perşembe günü Tv 8 ekranlarında izleyici ile buluştu. bu hafta 1 ekim günü İşte Be

İşte Benim Stilimde didem Akın ve emel Özkızıltaş arasında geçen elemede, elenen isim Didem Akın oldu. Tv 8 ekranlarında yayınlanan moda yarışması İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde elene yarışmacı Didem Akın oldu-kimdir detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All star’ın kızları birbirinden ilginç kostümleri ile yarıştılar. bu elenen isim merak konusuydu. Yoğun eleştiriler alan Didem Akın elenen isim olması yanında yarışmacılarında da eleştirilere maruz kaldı. Eleme gecesi İşte Benim Stilimde heyecan doruktaydı…

İşte Benim Stilim All Star jürisi Didem Akın ile Emel Özkızıltaş arasında oylama yaparak bu hafta elenen ismi belirledi. Peki hangi jüri üyesi kim elensin dedi? İşte jüri üyesinin verdiği oylar;

Nur Yerlitaş Didem Akın gitsin dedi.

Kemal Doğulu Emel Özkızıltaş elensin dedi.

İvana Sert Didem Akın elensin diyerek oy verdi.

Uğurkan Erez Didem Akın elensin dedi

 

Günün en düşük puanını alan yarışmacılar Nihal Candan, Didem Akın, Özden Cerrahoğlu. Jüri kararı ile Nihal Candan ve Didem Akın jüri kararı ile eleme potasından kurtuldu ve eleme potasına kalan yarışmacı Özden Cerrahoğlu oldu.

30 eylül İşte Benim Stilim All star kıyafetleri ve puanları | 30 eylül İşte Benim Stilim eleme potasında olan isim Ezgi Ünal kimdir

30 eylül İşte Benim Stilim All star kıyafetleri ve puanları | İşte Benim Stilim eleme potasında olan isimler detayları haberde.İşte Benim Stilim All Star yarışması  27.bölümü 30 eylül çarşamba günü Tv8 ekranlarına geldi. 29 eylül günü işte Benim Stilim yarışmasına katılmayan Nazlı Sultan Kayaaslan yarışmadan diskalifiye oldu ve yarışmadan elendi. Bu gelişmeden sonra işte Benim Stilim All Star’da neler olacak beraber göreceğiz. Tv8 ekranlarında yayınlanan ve fenomen  hale gelen İşte Benim Stilim’de Nazlı Sultan Kayaaslan evlenmek için mi yarışmadan ayrıldı? Detayları zamanla beraber öğreneceğiz. Hatırlanacağı üzere Nur Bozan’da ilk sezonda yarışmadan evlenmek için ayrıldığı söylemiş ve yarışmadan elenmişti. Bu gelişmeler sonrası işte Benim Stilim’de nere olacak? 30 eylül günü ekranlara gelen İşte Benim Stilim yarışmasında Ayşegül Doğan’ın düşük puan almasından sonra ağlaması yarışmaya damga vurdu. Yarışmacı arkadaşlarıyla tartışmaya giren Ayşegül Doğan tartışma sonra ağladı. Tartışmanın nedeni ise abiye idi. Ayşegül Doğan tartışmadan sonra yarışmaya devam etmek istemediğini dile getirdi. Ortamın gerildiği İşte Benim Stilim yarışmasında 30 eylül yarışmacıların giydikleri elbiseleri ve juriden aldıkları puanlar haberimizde…

30 eylül günü en düşük puan alan yarışmacılar Emel Özkızıltaş, Ayşegül Doğan ve Ezgi Ünal olurken jürinin kararı ile eleme potasına kalan yarışmacı Ezgi Ünal oldu.

İşte 30 eylül çarşamba günü yarışmacıların giydiği kıyafetler ve aldıkları puanlar ve üzgün işareti alan yarışmacılar, üzgün işareti alarak eleme potasına giren isimler belli oldu. 25 eylül günü eleme potosına giren isim Didem Akın, 26.bölüm Eleme Potası giren isim Nihal Candan, 27. bölüm eleme potasına giren Ezgi Ünal oldu.

Hafta içi ekranlarda her gün yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi olan yarışma olan İşte Benim Stilim yeni sezona yeni formatı ile başladı.Tüm zamanların en iyi yarışmacılarından oluşan İşte Benim Stilim All Star yeni bölümleriyle hafta içi Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri saat 15.30’da, Perşembe ve Cuma günleri ise saat 20.00’de TV8’de olacak.

İşte Benim Stilim All Star 30 Eylül 2015 ‘te yayınlanan 27. bölümünde Ayşegül Melisa Doğan ve Çiğdem Çelik kıyafet kavgasına tutuştu. Ayşegül Melisa Doğan Çiğdem Çelik ‘in tarzını 1. sezondaki kendi tarzına benzetirken Çiğdem ise Ayşegül ‘ün Nur Yerlitaş ‘ı taklit ettiğini söyledi. Tartışmanın sonunda Ayşegül Melisa Doğan ağlayarak stüdyoyu terk etti.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR YARIŞMACILARI 

NİHAL CANDAN KİMDİR?

Nihal Candan ya da tam ismiyle Gülnihal Candan İşte Benim Stilim yarışmasında ‘yaka silktiren’ tiplemelerden biri oldu. Ne tarz ne de stil sahibi olan Nihal Candan İşte Benim Stilim All Star ekibine dahil edilince ‘torpili kim’ soruları gündeme geldi. Hukuk fakültesi öğrencisi olan Nihal Candan ‘kankası’ Özden Cerrahoğlu ile ‘bağdat caddesi’ kızları modunda bir isim. Ağzını yayarak konuşması ile jürinin bile sabrını zorlayan Nihal Candan tam bir rüküşlük abidesi.

TUĞÇE ERGİŞİ KİMDİR?

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından Tuğçe Ergişi elendiği hafta verdiği tepkiyle olay yaratmıştı. Yarışmacılara hatta jüriye bile veda etmeden giden Tuğçe Ergişi, 1989 İstanbul doğumlu.

Tiyatro bölümü mezunu olan Tuğçe Ergişi tam bir kıyafet delisi. Evinde kıyafetlerini tuttuğu özel bir odası bulunuyor.

MARİA SURİNA KİMDİR?

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından olan Maria Surina katıldığı sezonda güzelliği ile öne çıkmıştı. Nişanlısının kıskançlık krizleri ile yarışmadan ayrılma noktasına gelen Maria Surina avukat olmaya hazırlanıyor ve hukuk fakültesinde öğrenci. Dedesi Türkmen anneannesi ise Polanyalı olan Maria Surina bir melez güzeli. 26 yaşında olan Maria Surina ‘mini etek’ giymem diyen isimlerdendi. Yarışmanın finaline doğru ise bu sözünü çiğnediği gibi bu sezona da minilerle başladı.

EZGİ BAYLAR KİMDİR?

Bu Tarz Benim’de hakkında ‘torpilli’ olduğu iddiaları bulunan Ezgi Baylar çok zengin bir ailenin gelini. Katıldığı İşte Benim Stilim sezonunda finale kadar da bu sayede kaldı. Ezgi Baylar ile ilgili son bir not daha aktaralım. İşte Benim Stilim’de kayınvalidesinin 18 bin liralık çanta taktığını söyleyince eleştirilerin hedefi olmuştu.

AYŞEGÜL DOĞAN KİMDİR?

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından Ayşegül Doğan birinci sezonda izleyicinin tanıştığı bir isimdi. Özlem Özden ile olan kavgaları ile tanındı. 1992 İstanbul doğumlu olan Ayşegül Melisa Doğan, bir butik işletiyor. Ayşegül Melisa Doğan 1 metre 64 santim boyunda ve 52 kilo. Tarz ve stil yoksunu olan Ayşegül Doğan görünen o ki All Star kadrosuna reyting için dahil edilmiş. Ayşegül Doğan İşte Benim Stilim ‘de jürinin tamamının ‘elensin’ oyu verdiği nadir isimlerden biri olmuştu.

NAZLI KAYAASLAN KİMDİR?

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından olan Nazlı Kayaaslan giyimi ve stili ile hayli iddialı bir isimdi. Nazlı Kayaaslan mevcut all star kadrosuna bakıldığında en iddialı isim olarak öne çıkıyor. 1 çocuk annesi olan Nazlı Kayaaslan , Özden Cerrahoğlu ve Nihal Candan’ın ‘taktik’ hesapları sonunda elenmişti. Nazlı Kayaaslan’ın elenmesi için oy kullanan Kemal Doğulu hayli eleştiri almış ve Özden Cerrahoğlu ile olan yakınlığı dedikodu çıkarmıştı.

EZGİ ÜNAL KİMDİR?

Ezgi Ünal İşte Benim Stilim yarışmasının son sezondaki birincisiydi. Peki Ezgi Ünal kimdir sevgilisi Savaş Kıran ‘ı nereden hatırlıyoruz? İşte Benim Stilim 3. sezon yarışmacılarından biri olan Ezgi Ünal moda tasarımı üzerine eğitim almış. Ancak işi yerine bir süre hosteslik yapmış. Julia Roberts ‘a benzetilen Ezgi Ünal bazen çok iyi giyinse de bazı günler şaşırtıcı derecede kötü olabiliyor. 26 yaşındaki Ezgi Ünal aslen Ipartalı. İstanbul’da yaşayan Ezgi Ünal yarışmada zaman zaman sivri çıkışlarıyla dikkat çekiyor. Ezgi Ünal’ın İşte Benim Stilim yarışması ilk ekran deneyimi değil. Ezgi Ünal daha önce Alabora isimli bir yarışmada da boy göstermiş.

AYCAN – NURCAN ŞENCAN KİMDİR?

Yeni yayın dönemine start veren İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları arasında ilk sırada Aycan ve Nurcan Şencan yer aldı. İkizler Aycan ve Nurcan birinci sezonun birincileriydi. 3 sezonluk yarışmada stil ve tarz olarak hak ederek birinci olan sadece onlar var. Peki Aycan ve Nurcan Şencan aslen nereli ve kimdir? 27 yaşında olan Aycan ve Nurcan Şencan İsveç doğumlu. Aycan ve Nurcan, 3 yabancı dili ana dilleri gibi konuşuyorlar. Anne babalarından Türkçeyi öğrenen ikizler, diksiyon sorunu yaşıyorlar.Bu Tarz Benim’de tarzları kadar karakterleri ile de öne çıkan ikizler Aycan ve Nurcan birinci olarak 100 bin liralık büyük ödülü almışlardı.

ÖZDEN CERRAHOĞLU KİMDİR?

Özden Cerrahoğlu İşte Benim Stilim ‘de katıldığı sezonda ‘karakter katilliği’ yapınca izleyicinin en sevmediği isimlerden biri oldu. Yarışmacıları sürekli aşağılayan Özden Cerrahoğlu 1991 senesinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelmiş. İstanbul Beşiktaş’da yaşamanını sürdüren Özden Cerrahoğlu moda tasarımı eğitimi alıyor.

AYŞENUR BALCI KİMDİR?

Ayşenur Balcı periscope üstsüz yayını ile olay yaratmıştı. İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları arasında olan Ayşenur Balcı periscopedeki o yayını ile hayli tepki çekmiş ve ‘uyuşturucu mu almış’ yorumlarına yol açmıştı. Ayşenur Balcı için yarışmacı olduğu sezonda da ‘torpilli’ olduğuna dair iddialar vardı. Ayşenur Balcı ‘nın sosyal medyaya düşen ve sansasyon yaratan resimleri bulunuyor. 20 yaşında olan Ayşenur Balcı yukardan aşağı bir estetik harikası.

ÇİĞDEM ÇELİK KİMDİR?

Çiğdem Çelik İşte Benim Stilim all star kadrosuna ‘şirret’ takımından katılmış bir isim. Yarışmacılar ile olan tartışmaları ile meşhur olan Çiğdem Çelik jürinin ‘tarz ve stil’ olarak hiçbir zaman beğenmediği bir isim oldu. Estetikle kendini baştan sona yenileyen Çiğdem Çelik özel bir havayolu şirketinde hosteslik yapıyor.

GİZEM GÜLER KİMDİR?

12 Eylül 1989 Aydın doğumlu olan Gizem Güler tarzından çok güzelliği ile yarışmada yer buldu. Beden eğitimi bölümünden mezun olan Gizem Güler 1.70’lik boyu ile All stardaki en düzgün fiziğe sahip isimlerden biri. 11 yaşında spora başlayan Gizem Güler basketbol, yüzme tenis gibi spor dallarıyla ilgileniyor. Miss Model of Turkey -Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması’na da katılan Gizem Güler, bir dönem Number 1 TV’de sunuculuk yaptı ve Fashion TV’nin düzenlediği güzellik yarışmasında ş?nsını denedi. Wipe Out yarışmasına katılan ve Kocamın Ailesi dizisinde rol alan Gizem Güler , ekr?nın çok izlenen dizilerinden Medcezir’de Sibel karakterini canlandırdı.

GÜLŞAH YILMAZ KİMDİR?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasında tarzı ve stili ile yer bulan nadir isimlerden biri Gülşah Yılmaz. Kendine özgü bir tarzı olan Gülşah Yılmaz katıldığı sezonda birinciliğe en yakın isimdi. 32 yaşındaki Gülşah Yılmaz aslen Ardahanlı. Güzel sanatlar mezunu olan Gülşah Yılmaz’ın oryantal dansta Türkiye derecesi var.

Bu haber toplam 828 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Haber Ateşi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.